Lotus Elektronik Güvencesiyle

Elektronik Kart Bakımı

Elektronik Kart Bakımı hizmetimizi alarak elektronik kartlarınızın kullanım ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Yenilikçi Teknolojilerle Desteklenen Elektronik Kart Bakımı

Lotus Elektronik başta forklift olmak üzere endüstrinin her alanında kullanılan elektronik kartların bakım ve onarım faaliyetlerini, deneyimli teknik eleman kadrosu ile yenilikçi teknolojiler sayesinde teknik serviste veya yerinde gerçekleştirir.

Bakıma ihtiyaç olan elektronik kartlarınız, anti-statik laboratuvar ortamımızda, yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleriyle bilgisayar destekli donanımlar kullanılarak uzman ekibimiz kontrolünden geçtikten sonra, onayınız doğrultusunda bakım için işleme alınır. 

Elektronik kart bakımı ve onarımı hizmetimiz kapsamında uluslararası standartlara uygun bir çalışma felsefesiyle faaliyet göstermemizin yanı sıra müşterilerimize çözüm odaklı bir hizmet deneyimi vaat ediyoruz.

Neden Elektronik Kart Bakımı Yapmalıyım

Elektronik Kart Tamiri İle Elektronik Kart Bakımı Arasındaki Fark Nedir?

Kart Tamiri

Arızalı Elektronik Kartlarınızı Çöoe Atmak Yerine Tamir Ettirerek Fiyattan Tasarruf Edebilirsiniz

Kart Bakımı

Elektronik Kartlarınızın Periyodik Bakımını Yaptırarak Bozulmalarını Önleyebilir ve Ömürlerini Uzatabilirsiniz.

KALİTELİ HİZMET, KISA SÜREDE İŞ BİTİMİ!

Türkiye’nin her noktasında hızlı, güvenilir, profesyonel hizmet..  Yüksek donanımlı mobil atölyeler ve eğitimli teknisyenler ilk seferde – her seferinde – işi tam istenen şekilde yapmamızı sağlamaktadır. 

Başta Forklift elektronik kartları olmak üzere her türlü elektronik kartlarınızın tamir ve bakım işlemlerinizi yapmaktayız. 

Lotus Elektronik olarak sadece bölgesel değil, Tüm Türkiye genelinde elektronik kart tamiri ve bakım hizmetlerini de vermekteyiz. Bunun yanında elektronik kart revizyonu, imalatı ve yenileme hizmetlerine de hızla devam etmekteyiz.