Lotus Elektronik Güvencesiyle

Elektronik Kart Tamiri

Başta Forklift Olmak Üzere Diğer Araç ve Gereçlerinizdeki Arızalı Elektronik Kartlarınızın Tamirini Yapıyoruz.

Kart Tamiri

Arızalı onarılması gereken bir elektronik parçanız varsa ve yeniden üretim programında listelenmemişse, Lotus Elektronik yetenekli mühendislik ekibiyle talebinizi değerlendirecek ve minimum bir ücret karşılığında tamiri teklifinde bulunacaktır.

Göndereceğimiz teklifi onayladığınızda, üniteniz onarılacak ve size gönderimi sağlanacaktır. 

Elektronik Kart Tamiri | Bakımı

Arızalı elektronik kartlarınız, anti-statik laboratuvar ortamımızda, yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleriyle bilgisayar destekli donanımlar kullanılarak uzman ekibimiz kontrolünden geçtikten sonra, onayınız doğrultusunda onarım ya da yazılım yedeklemesi için işleme alınır. Arızalı forklift elektronik kartlarınız arıza tespiti yapılır ve  müşterilerimize fiyat teklifi sunulur.

Kart Tamiri

Arızalı Elektronik Kartlarınızı Çöoe Atmak Yerine Tamir Ettirerek Fiyattan Tasarruf Edebilirsiniz

Kart Bakımı

Elektronik Kartlarınızın Periyodik Bakımını Yaptırarak Bozulmalarını Önleyebilir ve Ömürlerini Uzatabilirsiniz.

KALİTELİ HİZMET, KISA SÜREDE İŞ BİTİMİ!

Türkiye’nin her noktasında hızlı, güvenilir, profesyonel hizmet..  Yüksek donanımlı mobil atölyeler ve eğitimli teknisyenler ilk seferde – her seferinde – işi tam istenen şekilde yapmamızı sağlamaktadır. 

Başta Forklift elektronik kartları olmak üzere her türlü elektronik kartlarınızın tamir ve bakım işlemlerinizi yapmaktayız. 

Lotus Elektronik olarak sadece bölgesel değil, Tüm Türkiye genelinde elektronik kart tamiri ve bakım hizmetlerini de vermekteyiz. Bunun yanında elektronik kart revizyonu, imalatı ve yenileme hizmetlerine de hızla devam etmekteyiz.